Trends
Discover the best dubbing, subtitled TV series and movies with advanced filters and watch them in 1080p quality.
Leyla ile Mecnun
Leyla ile Mecnun [EXXEN]
Kategori
Komedi
147 view
Maraşlı
Maraşlı
Kategori
Dram
IMDB
9
Ülke
Turkey
Yayın tarihi
2021
Özel Kuvvetler’den ayrılma eski bir asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözüpek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı’nın hayatının dönüm noktası, kızı Zeliş’in vurulduğu gündür. Tek amacı, hasta olanı kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır. Bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur’un hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır. Dizide başarılı oyuncu Burak Deniz ‘Maraşlı’, Alina Boz ise ‘Mahur' karakterine hayat veriyor. Maraşlı’nın görkemli oyuncu kadrosunda ayrıca; Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdöğerli, Abdül Süsler, Melis İşiten, Cengiz Sezgin ve Neslihan Acar rol alıyor.
28 view
Başlangıç
Inception
Kategori
Aksiyon
IMDB
8.3
Ülke
England
Süre
148 dakika
Yayın tarihi
2010
Uzmanlık alanı, zihnin en savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmak olan Dom Cobb çok yetenekli bir hırsızdır. Cobb’un bu ender mahareti, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasında aranan bir oyuncu yapmıştır. Ancak, aynı zamanda bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği herşeye malolmuştur. Cobb’a içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş; tabi eğer imkansız “başlangıç”ı tamamlayabilirse. Mükemmel soygun yerine, Cobb ve takımındaki profesyoneller bu sefer tam tersini yapmak zorundadır; görevleri bir fikri çalmak değil onu yerleştirmektir. Eğer başarırlarsa, mükemmel suç bu olacaktır.
14 view
A Deadly Place
A Deadly Place
Kategori
A Deadly Place
IMDB
4.5
Süre
83 dakika
Yayın tarihi
2020
A Deadly Place; Hailey, babasının ölümü üzerine küçükken yaşadığı evine geri dönmesine odaklanıyor. Bu yerle ilgili kötü anıları olan genç kadın, her adımda tedirgin ve huzursuzdur. Babası ile anıları istemsizce gün yüzüne çıkmakta ve Hailey’i daha da mutsuz etmektedir. Çat kapı çıkıp gelen komşunun oğlu Ben, Hailey ile geçmiş yıllardan konuşur ama iki genç de olayları farklı hatırlamaktadır. Ben, küçükken Hailey'e kötü davranmıştır. Hatta bir gün küçük kız gölde yüzerken Ben, onun kafasına bir taş atmış ve yara izi bırakmıştır. Ama genç adam bütün bunları zar zor hatırlamaktadır. İkili babalarından ve onların sakladıkları alkol şişelerinden bahsederler. Ben, gitmeden Hailey’i akşam yemeğine davet eder. Hailey istemeyerek de olsa daveti kabul eder ve akşam olunca Ben'in evine gider. Akşam yemeğinde, Ben ve babası kaybettikleri Tressa’nın doğum gününü kutlamaktadırlar. Bu huzursuz ve ürkütücü yemek, Hailey’nin evde yaptığı keşiflerle daha da korkunç hale gelir. Ben ve babası Hailey’nin her adımını takip etmektedir ve aslında kötü planları vardır. Gece ilerledikçe bu planlar ortaya çıkar ve bir kedi fare oyunu başlar. Geçmişteki sırların ortaya döküldüğü ve gerçeklerin hiç de sanıldığı gibi olmadığını sakin bir tempoyla anlatan film, gerilim sevenler için ideal. Baş rolünden Cassandra Ebner’in, Hailey rolüne hayat verdiği, J.R. Giurissevich’in yönemenliğini yaptığı bu film, korkutucu orman atmosferi ile de etkiliyor.
13 view
Bright
Bright
Kategori
Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald'ın Suçları
IMDB
6.4
Süre
117 dakika
Yayın tarihi
2017
Bir çok ünlü filmin baş aktörü olan Will Smith Bright filmi ile birlikte tekrar Aksiyon, Suç, Fantastik, Bilim-Kurgu, Gerilim türlerini içeren muhteşem bir filmle karşımıza çıkıyor. Öyle bir zaman dilimine gidiyoruz ki bu zaman diliminde orkların, elfler ve perilerin bunun yanında da insanlar yaşamaktadır. Bu tüm ırklar aynı zamanda bir arada dünya'da yaşamaktadırlar. Will Smith bir polis memurunu canlandırmakta onun yanında ork ırkından birisi ile beraber çalışmaktadır.  Bright 2017 film izle Full HD Film izlesene iyi seyirler diler.
12 view
Alev Alev
Alev Alev
Kategori
Dram
Ülke
Turkey
Yayın tarihi
2012
1984 yapımı, Halit Refiğ'in yönetmenliğinde çekilen bir Yeşilçam klasiği olan Alev Alev, yıllar sonra bir dizi olarak ekrana geliyor. Cüneyt Arkın, Tarık Akan ve Gülşen Bubikoğlu'nu buluşturan film, bu kez Rojda Demirer, İlker İnanoğlu, Berk Oktay, Rojda Demirer ve Hande Soral'ı biraraya getirecek.. Yakışıklı bir yat kaptanı ile evlenmeye hazırlanan genç kızın hayalleri, kaptanın iş dolasıyla bir süre yurtdışına gitmek zorunda kalmasıyla yıkılır. Kaptanın yokluğunda hamile olduğunu öğrenen genç kız, zengin birisiyle birlikte olur ve onunla evlenmek zorunda kalır..
11 view
Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı
Captain America: Civil War
Kategori
Aksiyon
IMDB
7.4
Ülke
England
Süre
147 dakika
Yayın tarihi
2016
Marvel'in "Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı" fiminde Steve Rogers'ı, insanlığı savunma yolunda görevlerine devam eden Yenilmez'lerin yenilenmiş ekibinin öncüsü olarak görüyoruz. Yenilmezler'in dahil olduğu bir olay kötü sonuçlanınca, siyasi güçler Yenilmezler'in bir otorite tarafından izlediği ve yönlendirildiği bir sistem kurulması için baskı yaparlar. Bu vaziyet Yenilmezler'in fikir ayrılığına düşerek iki gruba ayrılmasına kapı aralar. Bunlardan biri Steve Rogers'ın önderliğinde, Yenilmezler'in devlet baskısı olmaksızın özgür bir biçimde insanlığı savunmaya devam etmesini müdafaa eden grup, diğer tarafta ise Tony Stark'ın şaşırtıcı bir biçimde devlet kontrolünü ve müdahalesini destekleyen ikinci gruptur. Akula.
10 view
41 Kişilik Dans - El baile de los 41
41 Kişilik Dans - El baile de los 41
Kategori
Dram
IMDB
7.3
Süre
93 dakika
Yayın tarihi
2020
David Pablos’u yönetmen koltuğunda, Monika Revilla’yı da senarist kaleminde görmüş olduğumu ve Alfonso Herrera, Mabel Cadena ve Emiliano Zurita’nın başrollerini paylaşmış oldukları El baile de los 41 isimli yapım, biyografi, tarih ve dram kategorilerinde çekilmiş ve 7.6 gibi çok yüksek bir puana sahip olan bir Meksika filmidir.  Türkçe dublajı ile ve 4k film özelliğinde bulunan 41 Kişilik Dans filmi, 20. yüzyılın başlarında ve Meksika’da gerçekten de yaşanmış olan ve toplumsal bir skandal olarak Meksika tarihine damgasını vuran bir olayın beyaz perdeye yansıtılmasıdır. Meksika’da hem de 1901 yılında meydana gelmiş ve sonradan 41 Kişilik Balo ile skandallaşmış bu olay, Meksiko City’de yapılan bir baskın ve sonrasında ülkeyi sarsan bir skandalın açığa çıkmasına odaklanmaktadır.  Üst sınıf bir eve yapılan bu baskının sonuçlarının hiçbir şekilde skandala dönmesi belki de beklenmemişti. Fakat baskında yaşanan ve sonrasında da ortaya çıkan çirkin gerçekler ve bu olayları ört bas etme çabaları bu sefer sessiz kalmadı.1901 yılında yapılan bu baskında toplamda 41 kişinin olduğu tespit edildi. Fakat bu kişilerin 19 tanesi kadın kıyafetleri ile geziyorlardı. İşin daha da tuhaf yanı tüm bu kişiler özellikle de devletin üst düzey yetkilileri ya da onların yakın akrabalarıydı. Hatta bu kişiler öyle üst düzeydiler ki içlerinde dönemin Meksika devlet bakanının damadı dahi bulunmaktaydı.  Bu olayın hemen üstü kapatılmaya çalışıldı ancak bir kere olay basına sızmıştı ve basında bu olayı tüm gerçekliği ile ülke çapında duyurmaya kararlıydı. Sonucu tam da basının istediği gibi oldu ve bu olay tüm ülke çapında ses getirdi. Fakat medyanın bu tavrı bir ilkti. Yani ilk defa bu dönemde eşcinsellik yasaklanmış bir tabu olmaktan çıktı ve halk arasında dahi özgürce konuşulmaya başlandı. Meksika kültürü üzerinde eşsiz bir etkiye sahip olan bu olay çok uzun yıllar boyunca da halk arasında konuşulmaya devam etmişti. Şimdiyse bu olayın daha tarafsız bir versiyonu beyaz perdede seyircisini beklemektedir.
10 view
Yarının Savaşı - The Tomorrow War
Yarının Savaşı - The Tomorrow War
Kategori
Bilim Kurgu
IMDB
6.8
Süre
140 dakika
Yayın tarihi
2021
Dan Forester eski asker ve yeni bir babadır. Kızı ve hayatı Dan için yeterince iyidir ve onun tek dünyası kızıdır. Dan ve kızı Muri için hayat tek düze ancak mutlu bir şekilde geçmektedir ta ki, bir futbol maşında otu yıl sonrasına ait insanoğlu yardım talebinde bulunmak için gelecekten gelene kadar. Elbette sizler için 4k film izle ayarında hazırladığımız vei kısa süre içinde de Türkçe dublajlı olarak sizlere sunacağımız The Tomorrow War filminde; 30 yıl sonrasından dünyaya ışınlanan ve sadece bu zaman da insanlığın yarısından fazlasının on bir ay içinde öleceğini ve eğer bir an önce hazırlanmazlarsa kimsenin geleceği görmeye fırsatlarının olmayacağını söyleyen insanlar, bu zamandaki insanlığa acil yardım çağrısında bulunurlar.  Bu korkunç olay üzerine tüm insanlık, kısa bir süre sonra dünyaya bir uzaylı saldırısı olacağını ve herkesin hazırlıksız yakalandıkları için de kurtulma şanslarının olamayacağını öğrenirler. Hemen harekete geçen dünya genç ya da yaşlı demeden yardım çağrısına cevap verir ve bir an d milyonlarca asker bir araya gelir. Uzaylılarla savaşmak için geleceğe gönderilecek ve sadece 11 ay gibi kısa bir süre içinde bu savaşı yenmek zorunda olan insanlar kanla başla bu korkunç yaratıklarla savaşmak zorunda kalırlar. Bu savaşçıların arasında Dan’de vardır ve bu savaşı kendisi için değil sadece kızı için vermektedir.  Şimdiyse dünya kıyamet gününün eşiğindedir ve her şey yollanan bu milyonlarca yeni askerin elindedir. Acaba yollanan askerler bu uzaylıların istilasını durdurabilecekler midir? Dan bir daha kızını görebilecek midir? Bu uzaylılar neden bir an da dünyamıza saldırmışlardır? Tam olarak istedikleri şey nedir? Dünya bir daha eskisi gibi olabilecek midir? Yoksa uzaylılarla savaşmanın bir yolu zaten yok mudur ve tüm bu fedakârlıklar boşuna mıdır? Bu muhteşem yapımı türkçe dublaj film izle seçeneğiyle izleyebileceğiniz gibi, kalite olarak 1080p full hd film izle seçeneğinden de yararlanabileceğinizi hatırlatmak isteriz, aksiyon ile bilim kurgu severlere şimdiden keyifli seyirler dileriz.
9 view
Bir Ay Masalı - Over the Moon
Bir Ay Masalı - Over the Moon
Kategori
Bilim Kurgu
IMDB
7.0
Süre
95 dakika
Yayın tarihi
2020
Animasyon, komedi ve maceranın bir araya geldiği ve imdb sıralamasında 7.0 gibi çok yüksek bir puanı sabitlemiş olan bu muhteşem animasyon filminde, hayaller, sevgi, dostluk, umut ve hayal edilen yolda asla vazgeçmemenin sonuçlarını hem siz hem de sevgili çocuklarınız ile doya doya yaşayacağınız yapımda; Genç ve umutlar ile dolu olan bir kızın hayallerini ve hayallerine kavuşmak için yolunu asla değiştirmeyişini izleyeceğiz. Filmde; Büyüklerinin anlattığı Ay Tanrıçası ve onun sonsuz bekleyişinin anlatıldığı masala fazlasıyla inanan küçük kız, Ay Tanrıçasına yardım etmek ve onun gerçekten var olduğunu kanıtlamak için akla hayale gelmeyecek bir yolculuğa çıkmaya kadar verir yani Ay’a gitmeye ve Tanrıçayı bulup onunla tanışmaya. Fakat elbette küçük ve yaramaz kız, bu yolculukta çok fazla macera yaşayacağını, çok fazla yeni yaratıklarla tanışacağını ve başını da bir o kadar çok belaya sokacağını kestiremez bile … Birçok başarılı yapımlara imza atmış hatta Oscar ödüllü sanatçıların bile dahil olduğu bu projede herkese keyifli seyirler diliyoruz.
9 view
Kapat